Odborný servisný pracovník pre VZT a klimatizačné zariadenia

KLIMATECH s. r. o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 800 €/mesiac + prémiová zložka do 500 € závislá na odbornosti vykonávaných prác a výkone

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konfigurácia zariadení
- organizácia pravidelného servisu VZT-klimatizačných zariadení a zariadení ÚK
- spracovanie cenových ponúk pre vykonanie pravidelného servisu VZT-klimatizačných zariadení a zariadení ÚK
- vykonávanie funkčných skúšok týchto zariadení pri uvedení do prevádzky, po preventívnej údržbe alebo oprave
- diagnostika porúch
- stanovenie technologického postupu opravy, cenovej ponuky opravy, zabezpečenie ND
- operatívne riešenie havarijných situácií
- riešenie prevádzkových problémov a odstraňovanie porúch

- služobné auto
- mobilný telefón
- práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti
- školenia a rozvoj zamestnancov
- kariérny rast
- stravné lístky
- športové aktivity
- príjemné pracovné prostredie
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

chladiar, elektrikár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky v servise chladenia a VZT

Počet rokov praxe

5

- zručnosť
- flexibilnosť
- samostatnosť
- schopnosť riešiť problémy

Spoločnosť KLIMATECH, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami v oblasti TZB so špecializáciou na vzduchotechniku a klimatizáciu. Od svojho vzniku úspešne vyvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky a systémov chladenia, klimatizácie, tepelných čerpadiel, merania a regulácie, kovovýroby a spracovania plechov a filtračných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3949348  Dátum zverejnenia: 12.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac