Manažér realizácie TZB

KLIMATECH s. r. o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR + pohyblivá zložka platu 0 až 500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a organizácia realizácie zákaziek vzduchotechniky, klimatizácie, merania a regulácie na stavbách. Príprava podkladov pre realizáciu, riešenie technických úloh. Koordinácia prác na stavbe. Kontrola dodržania technologických postupov vykonávania prác. Zabezpečenie materiálov a ľudských zdrojov na stavbu.

Kancelária, auto, telefón, mobilný tel., informačné materiály, technická podpora spol. Vstupné zaškolenie, odborné vzdelávanie.

Zivotopisy spolu so žiadosťou zasielajte E-mailom na [email protected], resp. poštou. Vybraní uchádzači k osobnému pohovoru budú vyrozumení poštou alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

organizačné schopnosti, samostatnosť, flexibilnosť, znalosť čítania PD a schém zariadení, znalosť technologických postupov realizácie TZB.

Spoločnosť KLIMATECH, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Spoločnosť sa zaoberá komplexnými službami v oblasti TZB so špecializáciou na vzduchotechniku a klimatizáciu. Od svojho vzniku úspešne vyvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky a systémov chladenia, klimatizácie, tepelných čerpadiel, merania a regulácie, kovovýroby a spracovania plechov a filtračných systémov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3569948  Dátum zverejnenia: 4.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR + pohyblivá zložka platu 0 až 500 EUR