Špeditér / nákupca / vedúci autodopravy

KLIMAT

Miesto práce
Beckov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
5,5 - 6,5 EUR/hod.od 5,50- (924,-) + odmeny, +dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu vedúci autodoprav , špeditéra, nákupcu materiálu
vystavenie prepravných dokumentov, objednávanie prepravy,
nákup materiálov a komponentov do výroby

možnosť osobného rastu , preplácame nadčasy a sviatky, odmeny, doprava z NM, práca na jednu smenu, dochádzkový bonus 60€,

KLIMAT sa zaoberá výrobou vzduchotechnických potrubí a predajom vzduchotechnických komponentov. Pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov a jedným z lídrov v odvetví na území Slovenska.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3733552  Dátum zverejnenia: 21.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 - 6,5 EUR/hod.od 5,50- (924,-) + odmeny, +dochádzkový bonus