Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pomocník pre klimatizácie, tepelné čerpadlá, vzduchotechnika

KLIMASERVIS Slovensko s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihned
700 - 1 400 EUR/mesiac3 sick days za rok - Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy - Odborné zaškolenie a pravidelné vzdelávanie - Sezónne bonusy - Firemné zľavy na produkty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pomocníka, pre nášho technika ktorému bude aktívne pomáhať v oblasti montáži a inštalácii klimatizačných zariadení , tepelných čerpadiel, a vzduchotechniky.

Služobný automobil po Dohode
Flexibilná pracovná doba- podľa zákaziek

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme prioritne pracovníka z okresu.
Zvolen
Banská Bystrica
Turčianske Teplice
Martin

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť chladiarenských okruhov výhodou
- osvedčenie § 21 v elektrotechnike - výhodou
- vodičský preukaz skupiny B
- nezávislosť, zodpovednosť,, spoľahlivosť
- chuť pracovať, flexibilitu
- aktívne znalosti PC / MS Office /

KLIMASERVIS Slovensko s.r.o. je mladá slovenská firma , ktorá bola založená v roku 2023. Snažíme sa uspokojovať požiadavky našich zákazníkov, či ide o menej náročných až po tých najnáročnejších. Pri realizácii projektov úzko spolupracujeme so zákazníkom, pretože každý projekt je individuálny a špecifický.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4783964  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac