Obchodný zástupca

Klimas Fasteners Czech s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Profesionálny zákaznícky servis v procese predaja, najmä podpora pri výbere produktov,
· Realizácia individuálneho predajného plánu v pridelenej oblasti v súlade s pracovnými normami obchodného zástupcu a v úzkej spolupráci s oddelením podpory predaja
· Príprava ponúk pre zákazníkov v súlade s potrebami a dopytom,
· Monitorovanie aktivít konkurencie a predkladanie návrhov na nové aktivity v rámci budovania predaja nadriadenému a oddeleniu podpory predaja
· Priebežné hlásenie prijatých akcií a objednávok získaných v systéme CRM
· Hľadanie nových zákazníkov

Očakávame:
· Skúsenosti s profesionálnym zákazníckym servisom a predajom,
· Min. stredoškolské vzdelanie,
· Skúsenosti v stavebníctve alebo v súvisiacom priemysle výhodou (napr. konštrukcie, izolačné systémy, HVAC/ ventilácie, klimatizácie, kúrenie, drevovýroba (okná, dvere, brány) výroba nábytku, strojov a zariadení, automobilový priemysel),
· Schopnosť nadväzovať nové kontakty a efektívna komunikácia,
· Vytýčenie a dosiahnutie cieľa
· Nezávislosť a odhodlanie
· Ochota hľadať a vytvárať kreatívne riešenia
· Motivácia k zvyšovaniu kvalifikácie v predajných technikách
· Aktívny vodič: preukaz kategórie B

- zaujímavá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s vybudovanou pozíciou na trhu
- stabilné zamestnanie na pracovnú zmluvu
- možnosť rozvoja a neustáleho zvyšovania odbornej kvalifikácie
- balíček benefitov, vrátane spolufinancovania zdravotnej starostlivosti, životného poistenia, rekreačných poukazov atď.
- mveľká samostatnosť a účasť na zaujimavých projektoch
- príjemná atmosféra v práci a priležitosť realizovať vaše nápady!
- plat zodpovedajúci kvalifikácií

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA

Sme najväčším výrobcom v Poľsku a v strednej a východnej Európe so silnou pozíciou v stavebníctve. Za svoje vedúce postavenie vďačíme dôsledne rozvíjanému sortimentu výrobkov v kombinácii s dobývaním nových trhov doma i v zahraničí.
Vďaka moderným výrobným zariadeniam a vlastnému logistickému centru sme pre našich zákazníkov spoľahlivým partnerom a zamestnávateľom.
ID: 4745312  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac