člen skupiny KLIMAK

www.klimeo.cz

Technický riaditeľ

KLIMAK, s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Od 70 000 Kč/mesiacPonúkame motivujúce platové ohodnotenie závislé od skúseností kandidáta a 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinuje a zodpovedá za činnosť realizačného oddelenia a podieľa sa na riadení obchodného oddelenia,
• Strategické riadenie spoločnosti,
• Kontrola kvality a BOZP štandardov,
• Aktívna spolupráca a rozvoj vzťahov s developermi a stavebnými firmami,
• Riadenie činností súvisiacich so začatím, realizáciou, ukončením a odovzdaním diela,
• Kontrola dodržiavania zmluvných podmienok, časových harmonogramov a projektových budgetov
• Zodpovedá za priebežnú a finálnu finančnú úspešnosť jednotlivých zákaziek,
• Kontrola dodržiavania zmluvných podmienok, časových harmonogramov a projektových budgetov,
• Tvorba a kontrola dodržiavania technologických postupov,
• Vyhľadávanie montážnych partií pre zaistenie zákazky,
• Tvorba alternatívnych technických riešení,
• Zodpovedá za odborný rast podriadených.

• Motivujúce platové ohodnotenie
• 13. plat
• auto aj na súkromné účely
• Odmeňovací systém podľa dosiahnutých výsledkov
• Možnosť rozvíjať perspektívnu pobočku patriacu pod veľkú stabilnú materskú firmu s 30 ročnou históriou
• Flexibilný začiatok/koniec pracovného času
• 25 dní dovolenky
• Vzdelávacie kurzy
• Školenia
• Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
• Firemné akcie
• Vlastná organizácia náplne práce
• Účasť na zahraničných konferenciách
• Individuálny rozpočet na osobnostný rast
... a množstvo ďalších

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

TZB

Počet rokov praxe

5

• Technické vzdelanie (SŠ/VŠ) a preukázateľnú prax v profesiách vzduchotechniky, klimatizácie, ústredného vykurovania, zdravotechniky
• Pozitívne nastavené myslenie, túžbu uspieť, proaktivitu a iniciatívu
• Rozvinuté komunikačné zručnosti
• Flexibilitu, ochotu cestovať a odolnosť voči stresu, vytrvalosť
• Užívateľská znalosť práce na PC
• Vodičský preukaz sk. B

Sme špecialisti v oblasti vzduchotechniky, chladenia, ústredného kúrenia, merania a regulácie. Klimak sme založili ako rodinnú firmu už v roku 1993 a od začiatku neustále odborne i personálne rastieme. Náš tím v súčasnosti tvorí 80 šikovných ľudí prevažne na manažérskych, technických a inžinierskych pozíciách. Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie. Dobré prostredie pre prosperitu skupiny, jej zákazníkov i stovky objektov, v ktorých sme vytvorili komfortnú klímu pre kvalitnejší život. Pridaj sa k nám a zapadni do nášho tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 4540548  Dátum zverejnenia: 17.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 70 000 Kč/mesiac