člen skupiny KLIMAK

www.klimakslovakia.com

Šéfmontér - vodoinštalatér / kúrenár

KLIMAK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Od 1 200 EUR/mesiacod 1200 Eur (vrátane variabilnej zložky). Horná hranica mzdy nie je stanovená, záleží na odbornej spôsobilosti uchádzača a pracovných skúsenostiach. Od 1 roka sa ku mzde pridáva bonusová zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti?
Ste odborníkom pre montáž rozvodov ÚK a vodoinštalačných rozvodov?
Chcete sa podieľať na výstavbe najväčších slovenských stavieb?
Máte záujem o posudzovanie technických riešení priamo na stavbe?
Máte riadiace schopnosti a úspešne povediete svoj tím?
Práve Vás hľadáme a ponúkame Vám odbornú a zaujímavú pracovnú pozíciu.

  • Viac peňazí v rodinnom rozpočte poteší každého, preto vám ponúkame 13. plat.
  • Za dobré výsledky vás každý mesiac odmeníme, za rok získate odmeny do výšky 14. platu
  • Zažijete festival benefitov v podobe príspevku na športové, kultúrne a vzdelávacie aktivity podľa vlastného výberu vo výške 250 €.
  • Na vašom zdraví a pohode nám záleží, preto máte k dispozícii permanentku do fitnesscentra a wellness.
  • Počas roka sa zúčastníte viacerých teambuildingových podujatí
  • Svoje zručnosti si budete môcť počas roka doplniť na hodnotných školeniach a konferenciách

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

TZB, stavebné

Vodičský preukaz

B

  • Skúsenosti z vodoinštalatérskej a kúrenárskej profesie
  • Platný zváračský preukaz plameň/oblúk - výhodou
  • Remeselne zručný
  • Znalosti a skúsenosti s inštalačným materiálom
  • Technické myslenie a riadiace schopnosti
  • Zodpovedný a spoľahlivý
  • Príjemné vystupovanie

Sme špecialisti v oblasti vzduchotechniky, chladenia, ústredného kúrenia, merania a regulácie. Klimak sme založili ako rodinnú firmu už v roku 1993 a od začiatku neustále odborne i personálne rastieme. Náš tím v súčasnosti tvorí 80 šikovných ľudí prevažne na manažérskych, technických a inžinierskych pozíciách. Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie. Dobré prostredie pre prosperitu skupiny, jej zákazníkov i stovky objektov, v ktorých sme vytvorili komfortnú klímu pre kvalitnejší život. Pridaj sa k nám a zapadni do nášho tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 3944687  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac