člen skupiny KLIMAK

www.klimakslovakia.com

Prípravár stavieb junior

KLIMAK, s.r.o.

Miesto práce
Košice
850 EUR/mesiacod 850 Eur (vrátane variabilnej zložky). Mzda závisí od dohody s kandidátom podľa jeho vedomostí, skúseností a vzdelania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spájame šikovných ľudí a moderné technológie, aby sme spoločne tvorili komfortné prostredie pre zlepšenie života ľudí.
Buďte aj Vy súčasťou tímu, ktorý tvorí dobré prostredie.
Vašou pracovnou náplňou na tejto pracovnej pozícii bude:
  • Komplexná príprava stavby z materiálového a realizačného hľadiska
  • Kontrola projektovej dokumentácie
  • Spracovávanie a vyhodnocovanie cenových ponúk od dodávateľov
  • Vyhľadávanie subdodávateľov
  • Objednávanie materiálov a prác
  • Komunikácia s dodávateľmi a klientmi

  • Viac peňazí v rodinnom rozpočte poteší každého, preto vám ponúkame 13. plat.
  • Navyše získate až 200€ za odporúčanie nového člena tímu po uplynutí jeho skúšobnej doby.
  • Zaistíme pre vás kvalitný oddych v strediskách na Slovensku formou rekreačných poukazov.
  • Zažijete festival benefitov v podobe príspevku na športové, kultúrne a vzdelávacie aktivity.
  • Mikuláš dávno nie je len pre deti, milé mikulášske balíčky u nás potešia každého.
  • Ak potrebujete pracovať z domu, po dohode s vašim nadriadeným a vzhľadom k charakteru vašej práce môžete čerpať home office.
  • Vieme, že váš čas je vzácny. Preto vám poskytujeme maximálnu časovú flexibilitu.
  • Počas náročného dňa môžete relaxovať v oddychovej zóne v modernej kuchynke.
  • Oddýchnete si na každoročnej firemnej lyžovačke.
  • Zažijete super deň so svojimi kolegami aj rodinou na Happy Family Day.
  • Raz ročne sa stretneme na greene nášho najväčšieho eventu Golf Cup.
  • Najkrajšie sviatky v roku oslávime spoločným vianočným večierkom.
  • Raz za čas si spoločne s kolegami pochutnáme na guláši alebo kapustnici.
  • Získate možnosť zvýšenia vašej odbornej kvalifikácie na školeniach v priebehu celého roka, ktorých organizujeme viac ako 70

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovedný prístup
  • technická zdatnosť
  • prehľad v oblasti HVAC - VÝHODOU
  • komunikatívnosť
  • samostatný a proaktívny prístup
  • odolnosť voči stresu
  • tímový hráč.

Sme špecialisti v oblasti vzduchotechniky, chladenia, ústredného kúrenia, merania a regulácie. Klimak sme založili ako rodinnú firmu už v roku 1993 a od začiatku neustále odborne i personálne rastieme. Náš tím v súčasnosti tvorí 80 šikovných ľudí prevažne na manažérskych, technických a inžinierskych pozíciách. Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie. Dobré prostredie pre prosperitu skupiny, jej zákazníkov i stovky objektov, v ktorých sme vytvorili komfortnú klímu pre kvalitnejší život. Pridaj sa k nám a zapadni do nášho tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 3823005  Dátum zverejnenia: 29.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac