Správca počítačovej siete

KLIMAK, s.r.o.

Miesto práce
Štúrova 165, 949 01 Nitra
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie spoľahlivosti a efektívnosti firemnej IT infraštruktúry
- inštalácia, servis SW, HW, sietí
- administrácia, správa a údržba databáz
- správa a podpora PC siete z hľadiska SW/HW
- správa ostatných elektronických interných systémov (dochádzkový, kamerový, bezpečnostný, telefónny a pod.)
- podpora užívateľov pri riešení problémov

- 13. plat
- bohatý sociálny program
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- odborné vzdelávanie a rast
- otvorenosť k inovatívnym riešeniam

K žiadosti o prijatie do zamestnania priložte svoj ŽIVOTOPIS A MOTIVAČNÝ LIST a odošlite e-mailom na uvedenú adresu.

KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súhlas so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Prosím, v žiadosti o zamestnanie nezasielajte fotografie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - expert
UNIX/Linux - základy
POHODA - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

Microsoft SQL Server - základy

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Administrácia Windows serverov - pokročilý
Klient/server administrácia - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - základy
Administrácia Microsoft SQL Server - pokročilý
VMware ESX - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovedný prístup
- znalosť informačných technológií
- samostatný a proaktívny prístup
- odolnosť voči stresu
- tímový hráč.

Sme profesionálny tím ľudí, ktorí sú pripravení čeliť všetkým novým výzvam. Tak sa pridaj k nám! Spoločnosť KLIMAK sa každoročne rozširuje o nových zamestnancov, ktorí spoločne so súčasnými pracovníkmi zabezpečujú profesionálnu realizáciu ponúkaných služieb. Uvedomujeme si, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase úspešný tím, preto za kľúčové považujeme otvorený vzťah k zamestnancom. Spoločnosť KLIMAK, s.r.o. od roku 1993 úspešne pôsobí v oblasti TZB so špecializáciou pre profesie vzduchotechnika, klimatizácia, chladenie, vykurovanie, meranie a regulácia, ako aj servis TZB zariadení.
Zamestnávame 90 interných zamestnancov a spolupracujeme s externými firmami pre montáž VZT-klimatizácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 165
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 1340874   Dátum zverejnenia: 8.11.2017