člen skupiny KLIMAK

www.klimakslovakia.com

Šéfmontér - vodoinštalatér / kúrenár

KLIMAK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacod 950 Eur (vrátane variabilnej zložky). Mzda závisí od dohody s kandidátom podľa jeho vedomostí, skúseností a vzdelania + od 1 roka naviac bonusový systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti?
Ste odborníkom pre montáž rozvodov ÚK a vodoinštalačných rozvodov?
Chcete sa podieľať na výstavbe najväčších slovenských stavieb?
Máte záujem o posudzovanie technických riešení priamo na stavbe?
Máte riadiace schopnosti a úspešne povediete svoj tím?
Práve Vás hľadáme a ponúkame Vám odbornú a zaujímavú pracovnú pozíciu.

  • Viac peňazí v rodinnom rozpočte poteší každého, preto vám ponúkame 13. plat.
  • Navyše získate až 200€ za odporúčanie nového člena tímu po uplynutí jeho skúšobnej doby.
  • Na vašom zdraví a pohode nám záleží, preto máte k dispozícii permanentku do fitnesscentra aj wellness v hoteli Mikado.
  • Zaistíme pre vás kvalitný oddych v strediskách na Slovensku formou rekreačných poukazov.
  • Zažijete festival benefitov v podobe príspevku na športové, kultúrne a vzdelávacie aktivity.
  • Mikuláš dávno nie je len pre deti, milé mikulášske balíčky u nás potešia každého.
  • Zažijete super deň so svojimi kolegami aj rodinou na Happy Family Day.
  • Najkrajšie sviatky v roku oslávime spoločným vianočným večierkom.
  • Raz za čas si spoločne s kolegami pochutnáme na guláši alebo kapustnici.
  • Získate možnosť zvýšenia vašej odbornej kvalifikácie na školeniach v priebehu celého roka, ktorých organizujeme viac ako 70

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,stavebné,technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ÁNO

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosti z vodoinštalatérskej a kúrenárskej profesie
  • platný zváračský preukaz plameň/oblúk - výhodou
  • remeselne zručný
  • znalosti a skúsenosti s inštalačným materiálom
  • technické myslenie a riadiace schopnosti
  • zodpovedný a spoľahlivý
  • príjemné vystupovanie

Sme špecialisti v oblasti vzduchotechniky, chladenia, ústredného kúrenia, merania a regulácie. Klimak sme založili ako rodinnú firmu už v roku 1993 a od začiatku neustále odborne i personálne rastieme. Náš tím v súčasnosti tvorí 80 šikovných ľudí prevažne na manažérskych, technických a inžinierskych pozíciách. Šikovní a skúsení ľudia sú základom nášho úspechu. Veríme, že fungujúci tím, v ktorom si ľudia navzájom rozumejú, vážia si jeden druhého a svoju prácu vykonávajú zodpovedne, môže vytvárať dobré prostredie. Dobré prostredie pre prosperitu skupiny, jej zákazníkov i stovky objektov, v ktorých sme vytvorili komfortnú klímu pre kvalitnejší život. Pridaj sa k nám a zapadni do nášho tímu!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 1074246  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac