Šéfmontér - vodoinštalatér / kúrenár

KLIMAK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 900 Eur (vrátane variabilnej zložky). Mzda závisí od dohody s kandidátom podľa jeho vedomostí, skúseností a vzdelania + od 1 roka naviac bonusový systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti?
Ste odborníkom pre montáž rozvodov ÚK a vodoinštalačných rozvodov?
Chcete sa podieľať na výstavbe najväčších slovenských stavieb?
Máte záujem o posudzovanie technických riešení priamo na stavbe?
Máte riadiace schopnosti a úspešne povediete svoj tím?
Práve Vás hľadáme a ponúkame Vám odbornú a zaujímavú pracovnú pozíciu.

- 13.plat
- od 1 roka sa ku mzde pridáva motivujúci bonusový systém odmeňovania
- bohatý sociálny program
- vstupné zaškolenie
- odborné vzdelávanie a odborný rast
- motivujúce ohodnotenie
- stabilné a dlhodobé zamestnanie

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.12.2018 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, stavebné, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

ÁNO
2

- skúsenosti z vodoinštalatérskej a kúrenárskej profesie
- platný zváračský preukaz plameň/oblúk - výhodou
- remeselne zručný
- znalosti a skúsenosti s inštalačným materiálom
- technické myslenie a riadiace schopnosti
- zodpovedný a spoľahlivý
- príjemné vystupovanie

Sme profesionálny tím ľudí, ktorí sú pripravení čeliť všetkým novým výzvam. Tak sa pridaj k nám! Spoločnosť KLIMAK sa každoročne rozširuje o nových zamestnancov, ktorí spoločne so súčasnými pracovníkmi zabezpečujú profesionálnu realizáciu ponúkaných služieb. Uvedomujeme si, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase úspešný tím, preto za kľúčové považujeme otvorený vzťah k zamestnancom. Spoločnosť KLIMAK, s.r.o. od roku 1993 úspešne pôsobí v oblasti TZB so špecializáciou pre profesie vzduchotechnika, klimatizácia, chladenie, vykurovanie, meranie a regulácia, ako aj servis TZB zariadení.
Zamestnávame 90 interných zamestnancov a spolupracujeme s externými firmami pre montáž VZT-klimatizácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 165
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 1074246   Dátum zverejnenia: 23.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 900 Eur (vrátane variabilnej zložky). Mzda závisí od dohody s kandidátom podľa jeho vedomostí, skúseností a vzdelania + od 1 roka naviac bonusový systém odmeňovania