Šéfmontér - vodoinštalatér / kúrenár

KLIMAK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka 730 €/brutto + motivujúce variabilná zložka od prvého pracovného dňa + od 1 roka bonusový systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o prácu v stabilnej a úspešnej spoločnosti?
Ste odborníkom pre montáž rozvodov ÚK a vodoinštalačných rozvodov?
Máte záujem o posudzovanie technických riešení priamo na stavbe?
Máte riadiace schopnosti a úspešne povedieš svoj tím?
Tak neváhajte a staňte sa súčasťou nášho tvorivého a na ciele orientovaného tímu. Práve Vás hľadáme a ponúkame Vám odbornú a zaujímavú pracovnú pozíciu.

- 13.plat
- bohatý sociálny program
- vstupné zaškolenie
- odborné vzdelávanie a odborný rast
- motivujúce ohodnotenie
- stabilné a dlhodobé zamestnanie

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2018 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické, stavebné, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

ÁNO
2

Náš budúci kolega:
- vykonával vodoinštalatérske a kúrenárske profesie
- má platný zváračský preukaz plameň/oblúk - výhodou
- je remeselne zručný
- má znalosti a skúsenosti s inštalačným materiálom
- má technické myslenie a riadiace schopnosti
- je zodpovedný a spoľahlivý
- má príjemné vystupovanie

Sme profesionálny tím ľudí, ktorí sú pripravení čeliť všetkým novým výzvam. Tak sa pridaj k nám! Spoločnosť KLIMAK sa každoročne rozširuje o nových zamestnancov, ktorí spoločne so súčasnými pracovníkmi zabezpečujú profesionálnu realizáciu ponúkaných služieb. Uvedomujeme si, že úspech firmy vytvárajú jednotlivci, a úspešní jednotlivci zase úspešný tím, preto za kľúčové považujeme otvorený vzťah k zamestnancom. Spoločnosť KLIMAK, s.r.o. od roku 1993 úspešne pôsobí v oblasti TZB so špecializáciou pre profesie vzduchotechnika, klimatizácia, chladenie, vykurovanie, meranie a regulácia, ako aj servis TZB zariadení.
Zamestnávame 90 interných zamestnancov a spolupracujeme s externými firmami pre montáž VZT-klimatizácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Štúrova 165
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 1074246   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka 730 €/brutto + motivujúce variabilná zložka od prvého pracovného dňa + od 1 roka bonusový systém odmeňovania