člen skupiny KLIMAK

www.klimatrend.sk

Chladiar - Servisný technik

KLIMA TREND, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
IHNEĎ
Od 1 600 EUR/mesiacOd 1600 €/brutto (vrátane variabilnej zložky ). Horná hranica mzdy nie je stanovená, záleží na odbornej spôsobilosti uchádzača a pracovných skúsenostiach. Od 1 roka sa ku mzde pridáva bonusová zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Konfigurácia, pravidelný servis vzduchotechnických, chladiacich zariadení a zariadení ústredného kúrenia
• Vykonávanie funkčných skúšok týchto zariadení po preventívnej údržbe alebo oprave
• Vykonávanie preventívnej údržby pridelených zariadení
• Elektroinštalačné práce na týchto zariadeniach
• Operatívne riešenie havarijných situácií a diagnostika porúch

• Viac peňazí v rodinnom rozpočte poteší každého, preto vám ponúkame 13. plat.
• Za dobré výsledky na vašich projektoch vás dodatočne odmeníme formou mesačnej odmeny až do výšky 14. platu
• Zažijete festival benefitov v podobe príspevku na športové, kultúrne a vzdelávacie aktivity podľa vlastného výberu vo výške 250 €
• Počas roka sa zúčastníte viacerých teambuildingových podujatí
• Svoje zručnosti si budete môcť počas roka doplniť na hodnotných školeniach a konferenciách

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické / stavebné / mechanik chladiarenských zariadení

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Náš budúci kolega:
• Má elektrotechnické vzdelanie
• alebo je vyučený v odbore "CHLADIARENSKÝ MECHANIK" - výhodou
• Má odbornú spôsobilosť na F-plyny I. kategória - podmienkou
• Má odbornú spôsobilosť na spájkovanie - podmienkou
• Má technické myslenie a je remeselne zručný
• Je samostatný, zodpovedný, komunikatívny

Poslaním spoločnosti KLIMA TREND je od roku 1997 poskytovanie komplexných služieb v oblasti starostlivosti a údržby o technické zariadenia budov.
Služby spoločnosti sa neustále prispôsobujú požiadavkám trhu. V súčasnosti pomáhame našim klientom rozumne realizovať a efektívne prevádzkovať technologické zariadenia budov v oblasti vzduchotechniky – klimatizácie, ústredného kúrenia a merania a regulácie.
Portfólio služieb predstavuje komplexné úkony súvisiace s projekčnými, dodávateľskými a realizačnými procesmi, predovšetkým však servisnými a správcovskými službami.
Spoločnosť KLIMA TREND je súčasťou silnej skupiny KLIMAK.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 4448488  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac