Reagujte bez životopisu

člen skupiny KLIMAK

www.klimadodomu.sk

Montér tepelných čerpadiel

KLIMA TREND, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Odmena za každú inštaláciu v závislosti od jej rozsahu podľa dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• odborná montáž tepelných čerpadiel
• komunikácia so zákazníkom pri realizácii montáže
• montáž a demontáž klimatizácií a tepelných čerpadiel, rozvodov vzduchotechniky a chladenia

• pravidelný príjem a spoľahlivú platobnú disciplínu
• byť pri zavádzaní nových technológií v oblasti TZB do praxe
• možnosť rozvíjať svoje zručnosti a vedomosti v danom odbore
• možnosť spoznávať súčasné trendy v oblasti TZB a byť pri ich realizovaní
• benefity pri nákupe pracovného náradia a odevov
• korektný, profesionálny a zároveň ľudský prístup
• spolupráca so stabilnou spoločnosťou, ktorá je na trhu takmer 30 rokov

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Vodičský preukaz

B

Poslaním spoločnosti KLIMA TREND je od roku 1997 poskytovanie komplexných služieb v oblasti starostlivosti a údržby o technické zariadenia budov.
Služby spoločnosti sa neustále prispôsobujú požiadavkám trhu. V súčasnosti pomáhame našim klientom rozumne realizovať a efektívne prevádzkovať technologické zariadenia budov v oblasti vzduchotechniky – klimatizácie, ústredného kúrenia a merania a regulácie.
Portfólio služieb predstavuje komplexné úkony súvisiace s projekčnými, dodávateľskými a realizačnými procesmi, predovšetkým však servisnými a správcovskými službami.
Spoločnosť KLIMA TREND je súčasťou silnej skupiny KLIMAK.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 4304675  Dátum zverejnenia: 24.5.2022