Reagujte bez životopisu

Dobrý tím.
Dobré prostredie.
Dobrá práca.

Pridaj sa k nám a získaj prácu na atraktívnych projektoch, šikovných a ochotných kolegov a množstvo hodnotných benefitov.

člen skupiny KLIMAK

www.klimatrend.sk

Servisný manažér

KLIMA TREND, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.10.2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiacod 1500 Eur (vrátane variabilnej zložky). Mzda závisí od dohody s kandidátom podľa jeho vedomostí, skúseností a vzdelania + naviac odmeňovanie podľa výsledkov zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za získavanie, prípravu, realizáciu projektov servisných zákaziek v oblasti servisu vzduchotechniky, chladenia a kúrenia
  • Riadenie a kontrolovanie každodennej prevádzky a činnosti jemu pridelených projektov a pracovníkov
  • Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
  • Zodpovednosť za prezentáciu spoločnosti, marketing
  • Tvorba a kontrola harmonogramov
  • Posudzovanie technických riešení
  • Komunikácia s investormi a obchodnými partnermi, dohadovanie zmluvných podmienok
  • Pravidelné reportovanie vedeniu spoločnosti

  • Staňte sa členom tímu v silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti technického zabezpečenia budov na slovenskom trhu
  • Viac peňazí v rodinnom rozpočte poteší každého, preto vám ponúkame 13. plat.
  • Čím ekonomicky lepšie dopadne tvoj projekt tým vyššej odmene sa potešíte
  • Navyše získate až 200€ za odporúčanie nového člena tímu po uplynutí jeho skúšobnej doby.
  • Zažijete festival benefitov v podobe príspevku na športové, kultúrne a vzdelávacie aktivity podľa vlastného výberu - 250 € na čokoľvek.
  • Počas roka sa zúčastníte viacerých teambuildingových podujatí (firemná lyžovačka, Happy Family Day, Golf Cup, vianočný večierok a iné)
  • Svoje zručnosti si budete môcť počas roka doplniť na hodnotných školeniach a konferenciách

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • prax v oblasti riadenia projektov TZB a riadenia ľudských zdrojov
  • skúsenosti s prácou so systémom Navision/SAP alebo obdobným ERP systémom výhodou
  • organizačné a riadiace schopnosti
  • reprezentatívne vystupovanie
  • zodpovednosť a vysoké pracovné nasadenie
  • analytické, technické a koncepčné myslenie
  • proaktívny, tvorivý a inovatívny prístup k riešeniu problémov
  • vysoké pracovné nasadenie
  • samostatnosť a zodpovednosť

Poslaním spoločnosti KLIMA TREND je od roku 1997 poskytovanie komplexných služieb v oblasti starostlivosti a údržby o technické zariadenia budov.
Služby spoločnosti sa neustále prispôsobujú požiadavkám trhu. V súčasnosti pomáhame našim klientom rozumne realizovať a efektívne prevádzkovať technologické zariadenia budov v oblasti vzduchotechniky – klimatizácie, ústredného kúrenia a merania a regulácie.
Portfólio služieb predstavuje komplexné úkony súvisiace s projekčnými, dodávateľskými a realizačnými procesmi, predovšetkým však servisnými a správcovskými službami.
Spoločnosť KLIMA TREND je súčasťou silnej skupiny KLIMAK.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3693550  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac