Odborný predajca klimatizácií

KLIMA TREND, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1100 € (vrátane variabilnej zložky). Výška mzdy je na dohode s kandidátom a závisí od znalostí problematiky, vzdelania a pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne v Bratislave hľadáme kolegu, ktorý bude mať príležitosť ukázať svojho obchodného ducha, v zázemí dlhoročne stabilnej spoločnosti.

- samostatné riadenie predaja klimatizačných produktov malým spotrebiteľom
- spolupráca pri tvorení marketingových aktivít
- spolupráca pri aktualizácii web stránky www.klimadodomu.sk
- komunikácia so zákazníkmi v predajni
- komunikácia s dodávateľmi a objednávanie klimatizačných jednotiek a materiálu
- oceňovanie na základe požiadaviek zákazníka
- obhliadky priestorov u zákazníka
- zabezpečenie logistiky
- dohliadnutie na montáž a odovzdanie
- zabezpečenie servisu, náhradných dielov

- bohatý sociálny program
- 13. plat
- priateľský kolektív
- zázemie stabilnej spoločnosti

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2018 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné a obchodné zručnosti
- skúsenosti v oblasti predaja výhodou
- znalosť a skúsenosti s klimatizačnými zariadeniami a prehľad v oblasti chladenia výhodou
- technické myslenie
- samostatný a zodpovedný prístup
- organizačné schopnosti
- vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť KLIMA TREND, spol. s r.o. od roku 1997 poskytuje komplexné služby v oblasti starostlivosti o technické zariadenia budov. Služby spoločnosti sú zamerané najmä na efektívne realizovanie a prevádzkovanie TZB v oblasti vzduchotechniky-klimatizácie, chladenia, ústredného kúrenia, merania a regulácie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Štúrova 165
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 2095408   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100 € (vrátane variabilnej zložky). Výška mzdy je na dohode s kandidátom a závisí od znalostí problematiky, vzdelania a pracovných skúseností.