člen skupiny KLIMAK

www.klimatrend.sk

Servisný pracovník – pre okres Bratislava

KLIMA TREND, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiac Od 900 €/brutto (vrátane variabilnej zložky). Výška mzdy závisí od dohody s kandidátom na základe jeho vedomostí, vzdelania a pracovných skúseností. Od 1 roka sa k mzde pridáva bonusová zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme technicky zručného kolegu s praxou pre:
  • pravidelný servis rozvodov zariadení ÚK
  • pravidelný servis VZT zariadení a chladiacich zariadení
  • montáž rozvodov ústredného kúrenia, vodoinštalačných rozvodov v budovách
  • konfigurácia zariadení, operatívne riešenie havarijných situácií
  • samostatné rozhodovanie a zodpovednosť za zrealizované technické riešenia
  • diagnostika porúch
  • vyhotovenie protokolov z opravy a údržby pridelených zariadení

  • 13. plat
  • od jedného roka sa ku mzde pridáva bonusový systém odmeňovania (môže dosiahnuť výšku 14. platu a aj viac..)
  • preplácanie vstupeniek z podujatí (kino, divadlo, fitness, jazykové kurzy, rodinné pobyty a pod.)
  • zaškolenie
  • stabilné a dlhodobé zamestnanie
  • neustále odborné vzdelávanie
  • firemné akcie aj pre rodiny

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore kúrenia, technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • prax v odbore výhodou, ak nemáš skúsenosti v našom obore, ale baví Ťa technika, nevadí, radi Ťa zaškolíme a pomôžeme Ti získať potrebné oprávnenia.

  • osvedčenie elektrotechnika - výhodou
  • znalosť a skúsenosti s inštalačným materiálom
  • remeselná zručnosť
  • technické myslenie
  • samostatný a zodpovedný prístup
  • riadiace schopnosti
  • vysoké pracovné nasadenie

Poslaním spoločnosti KLIMA TREND je od roku 1997 poskytovanie komplexných služieb v oblasti starostlivosti a údržby o technické zariadenia budov.
Služby spoločnosti sa neustále prispôsobujú požiadavkám trhu. V súčasnosti pomáhame našim klientom rozumne realizovať a efektívne prevádzkovať technologické zariadenia budov v oblasti vzduchotechniky – klimatizácie, ústredného kúrenia a merania a regulácie.
Portfólio služieb predstavuje komplexné úkony súvisiace s projekčnými, dodávateľskými a realizačnými procesmi, predovšetkým však servisnými a správcovskými službami.
Spoločnosť KLIMA TREND je súčasťou silnej skupiny KLIMAK.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Hrebíková
Tel.: 037/6560 704
E-mail: poslať životopis
ID: 1988793  Dátum zverejnenia: 18.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac