Montér klimatizačných zariadení

Klima Montageservice GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 696 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montážnych pracovníkov pre klimatizáciu značiek Daikin Mutsubishi Elektrik, Samsung, Airwell., ktorí budú realizovať projekty na kľúč po celom Nemecku.

Požiadavky:
tvrdé spájkovanie
skúsenosti s montážou klimatizačných zariadení min. 1 ročná prax.
parag. 21 výhodou
ochota cestovať
teamový hráč, bezkonfliktnosť!

firemné auto z Mníchova
špeciálne náradie zabezpečuje firma
ubytovanie zadarmo
preplácanie paliva v rámci práce
fakturácia každý týždeň - splatnosť 14 dní
dlhodobá spolupráca počas celého roka

Na zakázkach po celom Nemecku sa vždy nachádza osoba zo Slovenska alebo Čiech, ktorá komunikuje po nemecky, s ktorou spolupracujete. Preto ak ovládate nemecky je to pre Vás výhodou avšak nie podmienkou, berieme ľudí aj bez znalosti nemeckého jazyka. Vždy sa robia teamy 2,4, alebo 6, v každom teame musí byť VŽDY NEMČINÁR, ktorý samozrejme tiež pracuje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár, chladiar, montér

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť
-remeselná zručnosť
- technické myslenie
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- prax podmienkou

Nemecká spoločnosť Klima Montageservice GmbH sa špecializuje na montáž klimatizačných a vzduchotechnických zariadení prevažne v Nemecku, ale na vyžiadanie aj v krajinách EÚ. Pre konečného spotrebiteľa zabezpečuje komplexné montážne služby od prepravy materiálu až realizáciu projektu podľa projektovej dokumentácie.

Spoločnosť sa špecializuje na montáž klimatizačných a vzduchotechnických zariadení značiek Daikin Mutsubishi Elektrik, Samsung, Airwell.
ID: 4063339  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 696 EUR/mesiac