950 - 1 500 EUR

Operátor Call Centra - Špecialista predaja poistných produktov

Klikpojisteni.cz, a.s. - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
3.6.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O tom, ako to chodí v call centrách ste určite už mnoho počuli. Tak, a presne takto to u nás nefunguje!

Náš call centrum je iné. U nás Vás nečaká žiadne prevolávanie databáz studených kontaktov a čítanie predpísaných call skriptov. U nás to robíme celkom inak!

U nás sa nemusíte báť naštvaných ľudí, ktorí sa zlostia, kde ste na nich vzali kontakt a prečo ich otravujete.

U nás voláme tým klientom, ktorí si na našich stránkach vyplnili formulár, majú záujem o zjednanie autopoistenia a potrebujú náš telefonický kontakt na to, aby sme s nimi poistku uzavreli cez telefón.

Aby sme sa stali jedničkou aj na slovenskom trhu, budeme potrebovať ešte veľa skvelých predajcov, ktorí doplnia náš rozrastajúci sa tím.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V skúšobnej dobe ponúkame nováčikom nástupnú garantovanú mzdu vo výške 950 €.

Na čo sa u nás môžete tešiť?

Určite sa môžete tešiť na zaujímavé finančné ohodnotenie – predovšetkým možnosť vysokých provízií z predaja, na ktorých nie je nastavený žiadny strop. Záleží len na Vašej šikovnosti, koľko si potom u nás zarobíte!

Okrem vysokých provízií Vám ďalej ponúkame zázemie silnej a neustále sa rozrastajúcej českej spoločnosti, možnosť trvalého pracovného pomeru na dobu neurčitú, pohodový a priateľský kolektív a pravidelné vzdelávanie v oblasti predaja a poisťovníctva.

Zaujala Vás táto pracovná pozícia a chceli by ste sa napríklad ešte dozvedieť viac informácii o tom, ako to celé u nás chodí?

Pozrite sa na naše webové stránky www.klik.sk alebo mi rovno zašlete Vás životopis na [email protected] a ja Vám prípadne aj rada odpoviem ďalšie otázky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Pojišťovnictví

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame my od Vás?

Viac ako mnohoročné skúsenosti oceníme Vašu chuť a pozitívny prístup k práci.

Samozrejme je pre nás tiež dôležité, aby ste nám osobnostne zapadli do nášho tímu. Preto tiež pre zamestnancov organizujeme pravidelne teambuildingy, kde sa najlepšie spoznáme!

Pokiaľ zatiaľ nemáte žiadnu prax s predajom cez telefón, nevadí! Všetko Vás naučíme a poriadne Vás zaškolíme.

Spoločnosť Klikpojisteni.cz, a.s. si v priebehu ôsmich rokov vybudovala silné postavenie a stala sa najväčším sprostredkovateľom online poistenia na českom trhu a zároveň jedničkou v oblasti predaja autopoistenia.

Vďaka tomuto úspechu sa neustále rozrastáme, pričom vznikla naša nová pobočka aj na Slovensku s názvom Klik.sk.

Plynárenská 1
821 09 Bratislava
ID: 3670601   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   V skúšobnej dobe ponúkame nováčikom nástupnú garantovanú mzdu vo výške 950 €.