Operátor Call Centra - nástupná garantovaná mzda 950,- €

Klikpojisteni.cz, s.r.o. - organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2019
V skúšobnej dobe ponúkame nováčikom nástupnú garantovanú mzdu vo výške 950 €. Z toho je základná mzda 650 €, variabilná zložka mzdy 300 €. + prémia vo výške 200% základnej mzdy mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako vlastne môže fungovať Call Centrum Hore nohami?

O Call Centrách si už určite niečo počul/a...napr.: volá sa ľuďom, ktorí ani nemajú tušenia, kde si na nich vzal/a číslo. Tento človek je následne na druhom konci drátu dosť nepríjemný a málokedy si od Teba niečo kúpi. Áno, presne takto to rozhodne nerobíme! Naopak, kontakty získavame tak, že si klient sám vyplní formulár na našich webových stránkach alebo si zadá žiadosť o spätné zavolanie. Vo chvíli, kedy nám príde žiadosť od klienta, voláme späť a predávame.

Ako prebieha komunikácia s klientom?

Zabudni na rutinné čítanie toho, čo máš klientom hovoriť! U nás niesu žiadne call skripty. Od nás dostaneš iba osu hovoru, ktorá Ti pomôže v komunikácii a predaji. S klientami vedieme neformálny a priateľský dialóg.

Čo Ti môžeme ponúknuť, keď k nám nastúpiš?

Zaujímavé finančné ohodnotenie, ktoré je zložené zo základnej mzdy a bonusovej zložky mzdy. Komplexné zaškolenie a priebežné vzdelávanie v oblasti poisťovníctva a predaja. Zázemie silnej spoločnosti. Priateľský, ale zároveň profesionálny prístup. Pravidelné firemné večierky.

Obávaš sa, že naše ciele budú ťažko dosiahnuteľné ako v iných Call Centrách?

U nás Ti môže odpadnúť stres z plnenia cieľov. Určite sa pýtaš, ako je to možné, keďže sa jedná o predajnú pozíciu? Záleží len na Tebe, koľko za mesiac uzavrieš zmlúv, ale platí u nás pravidlo čím viac zmlúv, tým vyššie bonusy. Nemusíš cieľ vždy splniť na 100%, aby Ti vôbec nejaký bonus bol vyplatený. Už od splnenia cieľa na 60% Ti bude bonus vyplatený.

Nadchla Vás táto pracovná príležitosť a spĺňate naše požiadavky? Pokiaľ áno, zasieľajte svoje životopisy.

U nás máš aj možnosť získať 300 € za odporučenie kamaráta alebo známeho na pozíciu OPERÁTORA CALL CENTRA - Špecialistu predaja poistných produktov.

Pokiaľ sa „Tvoj človek“ osvedčí počas prvých troch mesiacov, čaká Ťa následne odmena 300 €.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Pojišťovnictví

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame?

Je pre nás veľmi dôležité, aby si nám osobnostne zapadol do tímu. Čo to znamená? Hľadáme niekoho, kto je priateľský, spoľahlivý, pracovitý a proklientsky orientovaný. Pokiaľ budeš mať prax s predajom po telefóne, budeme radi, ale pokiaľ ju nemáš a pozícia u nás
Ťa zaujala, neváhaj a taktiež zašli životopis

Spoločnosť Klikpojisteni.cz, s.r.o. pôsobí v Českej republike viac ako 10 rokov. Za ten čas si získala silné a stabilné zázemie na českom trhu v oblasti sprostredkovania poistenia prostredníctvom online porovnania.
Táto úspešná spoločnosť sa pred niekoľkými rokmi rozhodla expandovať aj na slovenský trh. Stále rastie a buduje na Slovensku svoj tím špičkových operátorov call centra.
Spolu so spoločnosťou Netfinancie.sk patrí do veľkej medzinárodnej finančnej skupiny Netrisk Group, ktorá má popredné postavenie nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj v Maďarsku, Rakúsku a Litve.
ID: 3554339  Dátum zverejnenia: 6.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: V skúšobnej dobe ponúkame nováčikom nástupnú garantovanú mzdu vo výške 950 €. Z toho je základná mzda 650 €, variabilná zložka mzdy 300 €. + prémia vo výške 200% základnej mzdy mesačne.