Vedúci montážnej skupiny pre SHZ (stabilné hasiace zariadenie)

KLIKA-BP, s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 30, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1100-1300 Eur / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Techn. stavebný dozor a koordinácia prác externých subdodávateľov pri realizácii SHZ na stavbách
• Účasť na kontrolných a koordinačných dňoch (KD) stavby
• Komunikácia s GDS (generálnym dodávateľom stavieb)
• Interná komunikácia s vedúcimi projektov, projekčnými zložkami, logistikou
• Vedenie stavebných / montážnych denníkov
• Spolupráca pri montážnych činnostiach

• Zaujímavé platové podmienky
• Priateľskú firemnú kultúru
• Možnosť uplatnenia skúseností
• Ďalší rozvoj v rámci spoločnosti
• Systém firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický odbor

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Požadované vzdelanie stredné odborné (vyučený), SŠ, VŠ v technickom odbore, vhodné aj pre absolventov alebo uchádzačov s kratšou praxou
• Skúsenosti s vedením stavieb v odbore elektro alebo TZB (technologické zariadenia budov) výhodou, nie je podmienkou
• Aktívne a pozitívny prístup k práci
• Časovú flexibilitu (prevažne aj v teréne a na stavbách)
• Technické a priestorové cítenie
• Orientácia a vo výkresovej dokumentácii a znalosť technického kreslenia (AutoCAD) výhodou
• Starostlivosť, spoľahlivosť, lojalitu, komunikatívnosť
• Znalosť anglického (ev. Nemeckého) jazyka vítaná
• Ochota k cestovanie
• Vodičský preukaz sk. B

Firma zaoberajúca sa komplexným riešením požiarnej bezpečnosti stavieb, projekciou, montážou a servisom stabilných a polostabilných hasiacich zariadení..

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2961720  Dátum zverejnenia: 15.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100-1300 Eur / mesiac