Prevádzkový elektrikár

KLF-ENERGETIKA,a.s.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
01.10.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie údržby VN a NN zariadení rozvodní

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 EUR

stály príjem, odmeny, dobrý kolektív

Informácie o výberovom konaní

potrebný životopis, vodičské oprávnenie,
v závislosti od praxe a pracovných skúseností je možné dojednať vyššiu mzdu, mesačné prémie, možnosť platového rastu,
kontakt spoločnosti na čísle +421 420 1709, 421 915 996 175

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromontér

Vodičský preukaz

B

Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik) podľa vyhlášky č. 508/2009 Z. z. nad 1 000 V

Naša spoločnosť sa zaoberá hlavne distribúciou elektriny, zemného plynu, výrobou a dodávkou tepla, telekomunikačnými službami a ostatnými službami v lokálnom areáli v Kysuckom Novom Meste. Uprednostňujeme uchádzačov z Kysuckého Nového Mesta a blízkeho okolia.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kukučínova 2346
02411 Kysucké Nové Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav GLAMOŠ
Tel.: +421 905 964 205
E-mail: poslať životopis
ID: 3250365   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 EUR