Mechanik - údržbár

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Gelnica
1 405 EUR/mesiacOd 1405 € / brutto. Finálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti a prax kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva opravy mechanických porúch na strojoch a zariadeniach.
• Vykonáva diagnostiku zariadení, zisťuje príčinu porúch, navrhuje a zabezpečuje spôsob opravy.
• Zodpovedá za vykonanie preventívnej údržby podľa technologickej dokumentácie (denná, týždenná, mesačná údržba).
• Nahlasuje poruchy výrobných zariadení a prístrojov, venuje pozornosť pri zmenách prevádzkového chodu strojov.
• Zodpovedný za systém zabezpečenia opráv a údržby strojov, dodržiavanie LOTO.
• Aktívne podáva návrhy na zlepšenie práce so strojným zariadením.

• Príjemné pracovné prostredie
• Príspevok na dopravu
• 13 plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dochádzkový bonus
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

• Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Stredoškolské vzdelanie s maturitou - strojárske, mechanické, elektrotechnické zameranie
• Prax v odbore min. 2 roky
• Znalosť základov anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
• Samostatnosť, iniciatíva, manuálna zručnosť

Podnikové stravovanie
Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Bonusy/prémia
Príspevok na dopravu
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Kafetéria

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Elvíra Theiszová
E-mail: poslať životopis