Programátor CNC frézy

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Kňažia
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiacOd 1 300€ / brutto. Finálna mzda bude stanovená s prihliadnutím na skúsenosti a prax kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Programovanie 3-osej a 5-osej CNC frézy v programe SolidCAM
• Príprava podkladov pre zabezpečenie materiálu, nástrojov a náhradných dielov na CNC frézy
• Modelovanie súčiastok v programe Solidworks

• Príjemné pracovné prostredie
• Príspevok na dopravu
• 13 plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dochádzkový bonus
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti
• Tréningy, vzdelávanie, školenia
• Super kolektív :)

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu.

Vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov, budeme ODPOVEDAŤ LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM SPĹŇAJÚCIM POŽIADAVKY pracovnej pozície. Ďakujeme za porozumenie.

Vaše osobné údaje budú spracované v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. v Databáze uchádzačov o zamestnanie spoločnosti Klauke Slovakia s.r.o. Po uplynutí doby 1 roku budú Vaše osobné údaje náležite zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidCAM - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• Vzdelanie technického smeru
• Základná znalosť Solidworks
• Znalosti z oblasti konštrukcie, technológií výroby , obrábania
• Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii
• Technické myslenie, tvorivosť, zodpovednosť

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Senková
E-mail: poslať životopis
ID: 3877547  Dátum zverejnenia: 16.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac