Koordinátor výroby a nákupu

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
Dohodou
OD 950 € Brutto (z toho základná zložka mzdy predstavuje 730€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovedá za prípravu výrobného plánu.
• Pravidelná komunikácia s materskou spoločnosťou, koordinácia výrobných činností medzi materskou spoločnosťou a spoločnosťou Klauke Slovakia.
• Koordinácia výrobnej činnosti v súčinnosti s manažérom výroby a zmenovými majstrami, oddelením logistiky.
• Reporty na týždennej mesačnej a ročnej báze.
• Sleduje a zabezpečuje včasnosť dodávok.
• Vystavuje a riadi prepravné a finančné dokumenty (dodací list, faktúra).
• Spolupracuje pri riešení zákazníckych reklamácií.
• Spolupracuje s nákupcami pri stanovovaní materiálových potrieb.
• Ponúkaná mzda dohodou a v závislosti od skúseností OD 950 € Brutto (z toho základná zložka mzdy predstavuje 730€).

• Príjemné pracovné prostredie
• Príspevok na dopravu
• Koncoročné odmeny podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dochádzkový bonus
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Gastrolístky
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

• Vysokoškolské vzdelanie – ekonomického alebo technického smeru
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni – slovom aj písmom
• Znalosti MS Office - pokročilý
• Znalosť SAPu výhodou
• Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii
• Chuť pracovať, analytické a logické myslenie
• Komunikatívnosť, rozhodnosť

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Senková
E-mail: poslať životopis
ID: 3600558  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: OD 950 € Brutto (z toho základná zložka mzdy predstavuje 730€)