Mzdár/-ka (Payroll Specialist)

Klauke Slovakia s.r.o.

Dolný Kubín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 400 EUR/mesiac- mzda min. 1.400€ (môže byť vyššia a je závislá od schopností a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o aktuálnu mzdovú legislatívu a máte radi prácu s číslami? Máte zmysel pre detail, organizačné schopnosti a zručnosti pri riešení problémov? Ak áno, je to vynikajúca príležitosť pre Vás a Váš ďalší krok v kariére.

Mzdový špecialista je zodpovedný za vedenie a aktualizáciu mzdových systémov, postupov ako aj udržiavanie a zlepšovanie organizačných systémov a systémov spracovania údajov. Vedie a spracováva komplexnú mzdovú agendu zamestnancov na mesačnej báze, pripravuje mesačné závierky. Úzko komunikuje a spolupracuje so zamestnancami a inštitúciami verejnej a štátnej správy.

• komplexné spracovanie a vedenie mzdovej agendy a výpočet miezd v súlade s platnými právnymi predpismi a internými smernicami spoločnosti
• spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov, výpočet miezd vrátane príplatkov (za nadčasy, a pod.) a zrážok zo mzdy
• pripravovanie mesačných mzdových uzávierok a reportov
• spracovanie dokladov PN a OČR
• výpočet a výkon exekučných zrážok zo mzdy
• vstupná/výstupná dokumentácia zamestnancov
• prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov v zdravotnej a Sociálnej poisťovni
• spracovanie mesačných výkazov do poisťovní, mesačného prehľadu dane, ročné hlásenia, dane, potvrdenia o zdaniteľnej mzde
• aktualizácia zmien údajov zamestnancov v mzdovom systéme
• ročné zúčtovanie dane z príjmov fyzických osôb zo závislej činnosti zamestnancov
• spracovanie agendy stravovania zamestnancov
• spracovanie príspevkov na rekreáciu zamestnancov
• aktívny prístup k riešeniu problémov a úloh, vlastné návrhy riešení

• Príjemné pracovné prostredie
• Flexibilný pracovný čas
• Práca z domu až 2 dni v týždni
• Príspevok na dopravu
• Ročný dochádzkový bonus (do výšky 350€)
• Gastrokarty (4,20€/deň)
• 13. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

• Znalosť personálnej agendy a mzdovej legislatívy – PODMIENKOU
• Ovládanie Zákonníka práce
• Aktívny prístup
• Dobré organizačné & komunikačné schopnosti
• Samostatnosť, spoľahlivosť
• Anglický jazyk – mierne pokročilý výhodou

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Senková
E-mail: poslať životopis
ID: 3326964  Dátum zverejnenia: 16.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac