Skladník/Skladníčka - Gelnica

Klauke Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Gelnica
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Textron, je popredným výrobcom spojovacích prvkov dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Spoločnosť Klauke Slovakia má na Slovensku dve prevádzky v Dolnom Kubíne a v Gelnici.
Do novootvorenej prevádzky v Gelnici hľadáme motivovaných kolegov a kolegyne na pozíciu skladník/skladníčka

Náplň práce:
•Zabezpečuje nakládku a vykládku tovaru a materiálu
•Kontroluje úplnosť a neporušenosť dodaných a expedovaných tovarov a materiálov v súlade s príslušnými dokladmi a certifikátmi
•Zabezpečuje správne uskladnenie materiálu a tovaru
•Plne zodpovedá za uvoľňovanie materiálov do výroby v súlade s platnými špecifikáciami a za uvoľňovanie a označovanie materiálov na základe platnej odchýlky
•Práca v IT systéme, evidencia materiálov a tovarov
•Fyzická manipulácia s materiálom a tovarom
•Spolupracuje pri riešení reklamácií
•Komunikácia s ostatnými oddeleniami a prepravcami
•Chráni zverené hodnoty a zodpovedá za skladové zásoby podľa hmotnej zodpovednosti

• Príjemné pracovné prostredie
• Tichá a čistá výroba, 2-zmenná prevádzka
• Príspevok na dopravu
• 13 plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Program výmeny zamestnancov s materskou spoločnosťou v Nemecku
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Dochádzkový bonus
• Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti
• Gastrolístky
• Vzdelávanie, školenia
• Odmeňovanie za odpracované roky
• Zaujímavá práca v prosperujúcej a rýchlo sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

•Stredoškolské vzdelanie
•Prax na podobnej pozícii – v elektrotechnickom priemysle je veľkou výhodou
•Skúsenosti a platný preukaz na prácu s vysokozdvižným vozíkom
•Znalosť práce v SAP–e výhodou
•Dobré počítačové znalosti
•Zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť Klauke Slovakia, člen americkej korporácie Emerson, je popredným výrobcom spojovacích prvkov, dodávajúci ukončovacie prvky, konektory, izolačné návleky, káblové zväzky, zostavy káblových zväzkov a aplikačné náradie zákazníkom po celom svete. Okruh zákazníkov Klauke Slovakia sa neustále rozrastá a v súčasnosti medzi nich patria viacerí poprední výrobcovia z oblasti bielej techniky, záhradnej techniky a automotive.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Senková
E-mail: poslať životopis
ID: 2823776  Dátum zverejnenia: 4.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou