Manikérka / Nechtová dizajnérka

Klaudia Dlužaninová - DiaNails

Miesto práce
Humenné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dodohou
Mzdové podmienky (brutto)
480 € + provízia z obratu + ďalšie bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veríte, že pekne upravené nechty sú súčasťou outfitu ženy ? Ste kreatívna? Milujete kombinovať farby a doladzovať detaily? Rada maľujete? Hľadáme práve Vás !

Hľadáme šikovnú nechtovú dizajnérku so skúsenosťami v oblasti nechtového dizajnu do zabehnutého nechtového štúdia DiaNails v Humennom.

Vašou náplňou práce bude: poradenstvo pri úprave a vybere vhodných nechtov pre klientku, klasická manikúra, japonská manikúra, modelovanie a predĺženie nechtov, (gélom, gel lakom,...) nail airt, práca s rezervačným systémom ,..

Ponúkame zaujímavé pracovné podmienky
Viacnásobné a nadštandardné platové ohodnotenie
Práca v príjemnom, čistom a hygienickom prostredí
Nechtové štúdio vybavené modernou technológiou a prístrojmi
Práca s kvalitnými a uznávanými značkovými produktami
Školenia v oblasti nechtového dizajnu a ich trendov
Možnost nastavenia pracovnej doby podľa dohody

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené predpoklady, zašlite svoj životopis spolu s ukážkou Vašich prác prostredníctvom formulára. Vhodné uchádzačky budeme kontaktovať a budu pozvané na osobný pohovor. Tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

1

Podmienkou je prax a skúsenosti v obore nechtového dizajnu, vzťah k nechtom a dizajnu, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť a odbornosť, ochota učiť sa nové veci a posúvať vlastné hranice, spoľahlivosť, flexibilita, precíznosť, kreativita, samostatnosť a lojalita.

Nechtové štúdio DiaNails v Humennom je zamerané na modelovanie a úpravu gélových nechtov, gél lak, parafínové zábaly a japonskú manikúru. Pri našej práci využívame produkty najvyššej kvality, pretože iba skĺbením kvalitnej práce, najlepšieho materiálu a špičkových technológií sa dá dosiahnuť luxusný výsledok na rukách našich zákazníčok.
ID: 3518566  Dátum zverejnenia: 18.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480 € + provízia z obratu + ďalšie bonusy