Odborný pracovník financovania a controllingu

KLAS, s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
500 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľa sa na spracovaní podnikateľského zámeru a mesačných plánov spoločnosti
Spracováva rozbory finančnej situácie a mesačný reporting
Spracováva plán úhrad záväzkov a inkasa pohľadávok spoločnosti
Vypracováva mesačný plán cash flow
Robí analytickú a kontrolnú činnosť v oblasti financovania a kontrolingu
Sleduje likviditu spoločnosti, sleduje pohľadávky po lehote splatnosti
V spolupráci s finančným riaditeľom zabezpečuje agendu poistenia
Zabezpečuje správu pohľadávok a záväzkov
Zabezpečuje komunikáciu s bankami a realizáciu platieb

• práca v stabilnej spoločnosti
• zaujímavá a dynamická práca
• priateľský kolektív
• možnosť sebarealizácie a odborného rastu
• služobný telefón a notebook
• možnosť home office

V prípade, že Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na uvedené kontaktné adresy našej spoločnosti.
Kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme pozývať na výberové konanie v mesiaci október 2018.
Odpoveď budeme zasielať len kandidátom, ktorí spĺňajú požadované kritériá na uvedenú pracovnú pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, dôslednosť, samostatnosť, analytické myslenie, komunikatívnosť

Spoločnosť pôsobí na území stredného Slovenska so zameraním na rastlinnú a živočíšnu výrobu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2276881  Dátum zverejnenia: 5.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 + odmeny