Vodič VZV, operátor výrobnej linky

KLARTEC, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
950 EUR/mesiac- 13. plat, príspevok na dopravu, + naviac možnosť (nie nutnosť) práce v sobotu za nadštandardný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluhovanie vysokozdvižných vozíkov (do 5t)
• Obsluhovanie ľahkého kolesového nakladača (nepravidelne - nie je podmienkou, je výhodou).
• Vykladanie a nakladanie betónových výrobkov z/na kamióny.
• Organizovanie výrobkov na sklade.
• Manipulácia s výrobkami v rámci výroby, skladu a areálu.
• Zásobovanie výrobnej linky materiálom, odoberanie výrobkov od stroja.
• Vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla.
• Pomoc pri obsluhe vibrolisu, pomoc pri ručnej výrobe.
• Spolupráca pri inventúrach.
Prípadné školenie držiteľa preukazu VZV , príp. strojnícky preukaz zabezpečíme.

- perspektíva dlhodobého zamestnania, 13. plat, príspevok na dopravu, voľno naviac pri narodení dieťaťa, zamestnanecké extra zľavy na naše výrobky

Ide o prácu pri výrobe betónových skruží, šachtových dien a kónusov. Skúsenosti výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo

Počet rokov praxe

2

pracovitosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť, samostatnosť

Naša rodinná spoločnosť pôsobí na trhu stavebných výrobkov na Slovensku vyše 25 rokov. V portfóliu máme výrobu betónových stavebných materiálov - nádrže, zámkovú dlažbu, skruže, šachtové dná... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3068259  Dátum zverejnenia: 27.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac