Hotel Hubert**** Vital Resort prijme do zamestnania recepčnú

KlaPe s.r.o.

pod Poliankou 302, hotel Hubert, 05942 Gerlachov, okres Poprad
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca na recepcii v 12-hodinových zmenách / krátky, dlhý týždeň/
-check in a check out hostí
-vystavovanie účtov a fakturácia
-telefonická a emailová komunikácia
-spracovanie rezervácii
-práca s peňažnou hotovosťou a pos terminálom
-evidencia prijatých platieb
-poskytovanie komplexných požiadaviek hosťom

-práca v mladom kolektíve
-pekné prostredie
-ubytovanie grátis
-zamestnanecká strava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vysoké pracovné nasadenie
komunikatívnosť
zodpovedný prístup k práci
príjemné vystupovanie
schopnosť profesionálne riešiť všetky požiadavky, poprípade sťažnosti hostí ktoré sa pri vykonávaní tejto práce môžu vyskytnúť

Hotel Hubert Vital Resort je štvorhviezdičkový hotel vo Vysokých Tatrách, zameraný na slovenskú a zahraničnú klientelu. Hotel disponuje reštauráciou, kaviarňou, vinotékou, pekným detským kútikom, konferenčnou sálou. V hoteli sa nachádza wellness s vonkajším a vnútorným bazénom so slanou vodou, 3 druhy sáun, vírivá vaňa a rôzne iné služby.
V areáli sa nachádza koliba u Tinkera s ponukou slovenských špecialít, Gerlachovská chalupa, veľké detské ihrisko, vonkajší šach, vnútorné a vonkajšie tenisové kurty, mini golf, jazierko s kaplnkou, mini zoo.
Hotel sa môže popýšiť aj vlastnou cukrárňou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3069838  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou