Dispečer dopravy pre Rišňovce (okr. Nitra)

KLACSKA, s.r.o.

Miesto práce
Rišňovce
Termín nástupu
ihneď, resp.dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

telefonická komunikácia s odosiateľmi, príjemcami a vodičmi, telefonická komunikácia s ostatnými útvarmi spoločnosti, nahrávanie údajov do SW, spolupráca s fleet managerom pri plánovaných a neplánovaných opravách

Možnosť odborného rastu, školenia v rámci odboru doprava-ADR, 13.a 14. plat , stravné lístky, parkovanie priamo na parkovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Práca je náročná na precíznosť, logické myslenie, flexibilitu, a čestnosť, ochotu učiť sa.

Slovenská spoločnosť so zahraničnou účasťou zaoberajúca sa prepravou pohonných hmôt prevažne na území SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 217042  Dátum zverejnenia: 25.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1000 EUR