Brand manager Naturfarm.sk

KL Logistic Service spol. s r.o.

Miesto práce
Esterházyovcov 32/3192, Trnavský kraj, Galanta
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného BRAND MANAGERA v obore s vášňou pre odhaľovanie zákazníckych preferencií.
Staňte sa súčasťou dynamického tímu a prispejte k budovaniu mena privátnej značky NATURFARM na slovenskom a zahraničnom trhu ktorá získala ocenenie SUPERBRAND v roku 2017.

Vašou zodpovednosťou bude:
- vyhľadávaným nových obchodných príležitosti a partnerov
- budovanie pozície značky v tradičných, ako aj moderných obchodných reťazcoch a na nezávislom veľko- a maloobchode
- príprava dlhodobej stratégie značky
- príprava a realizácia predajného plánu vyváženým a efektívnym marketingovým mixom
- analýza údajov z predaja a z trhového podielu
- analýza aktivít konkurencie a návrh odporúčaní
- príprava a prezentácia hodnotiacich správ o ďalšom vývoji a smerovaní značky
- rozvoj produktu a značky podľa potrieb a trendov trhu
- návrh a koordinácia projektov súvisiacich s rozvojom
- vyhodnocovanie aktivít v súlade s cieľmi a prideleným rozpočtom
- úzka spolupráca s oddeleniami

ČO PONÁKAME?
- zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- možnosť byť súčasťou úspešného obchodného tímu
- možnosť spolupracovať na budovaní dobrého mena značky na slovenskom a medzinárodnom trhu
- mobilný telefón, laptop a služobné auto
- zľavy na nákup našich produktov

Pozíciu hľadáme pre privátnu značku NATURFARM spoločnosti KL Logistic Service (prevádzka: Hlavná 76
92401 Gáň).
Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj potravinových produktov hlavne na slovenskom, v po rozšírení poznatkov, aj na maďarskom a českom trhu.
Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti KL Logistic Service spol. s r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
Úspešným kandidátom je dynamická a inovátorská osobnosť orientovaná na cieľ a dosahovanie výsledkov.
Vítané sú predchádzajúce skúsenosti v oblasti predaja FMCG a brand managementu.
Očakávame:
- vynikajúce komunikačné, organizačné aj analytické schopnosti a schopnosť pracovať nezávisle
- ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti obchodu (alebo marketingu)
- aktívnu znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- vodičský preukaz skup. B a aktívneho vodiča

KL Logistic Service ponúka komplexné logistické a obchodné služby pre slovenských a zahraničných klientov. Viac info nájdete na www.kl-logistic.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Esterházyovcov 32/3192
924 01 Galanta

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľudovít Kubica
Tel.: 0905782482
E-mail: poslať životopis
ID: 3278333   Dátum zverejnenia: 5.1.2018