Farmaceutický laborant - Shopping palace- Zlaté piesky/ Americké námestie

KKRE prvá správcovská, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 100 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností uchádzača + príplatky za nadčas, víkendy, prémie, kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám a pomáhajte spolu s nami - PROFESIONÁLNE, ODBORNE a ĽUDSKY.

Čo bude náplňou Vašej práce?

• poskytovať odborné poradenstvo pacientom
• ponúkať doplnkový sortiment
• expedovať doplnkový sortiment
• zabezpečiť kontrolu aktuálnosti cien na liekovom a doplnkovom
sortimente a ich súladu s aktuálnym cenníkom lekárne
• sledovať exspiráciu liekov

*Dôležitá informácia: Franchisingový podnik - lekáreň je prevádzkovaná samostatne, na vlastný účet, na základe udeleného Franchisingu*

• ponúkame ústretový prístup pri nastavovaní pracovných zmien
• kvartálne odmeny ( do výšky 300 €)
• práca v príjemnom kolektíve s rodinnou atmosférou
• možnosť využívať zamestnanecké zľavy v lekárni
• odborné školenia ( v rámci siete BENU)
• zaujímavé motivačné súťaže
• Multisport karta
• poskytneme Vám pracovný odev a obuv (60 €)
• poskytneme Vám náborový príspevok, ak nám odporučíte nového kolegu ( od 150 - 300 €)
• naše lekárne sú situované v modernom prostredí obchodných centier

Ste absolvent? Nevadí... V našich lekárňach dávame priestor nielen skúsením zamestnancom ale aj čerstvým absolventom.

Ak sme si získali Vašu pozornosť, neváhajte nám poslať Váš životopis. Všetky životopisy budú starostlivo zvážené . Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

farmaceutický laborant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dobré komunikačné schopnosti
• proaktívny prístup ku klientovi
• tímový hráč
• flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny
• záujem o odborné vzdelávanie
• a najdôležitejšia ingrediencia - ľudskosť a empatia

centrála verejných lekárni

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4709847  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac