Junior/senior software developer

KKMBfin s.r.o.

Staré Grunty 53, Študentský domov Mladosť, blok C, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme Javascript programátorov, ktorí budú s nami pracovať na našich projektoch a ktorých hlavnou náplňou bude:
- analýza, dizajn, vývoj, implementácia a riešenie problémov:
A) softvérového riešenia na poskytovanie pôžičiek
a/alebo
B) softvérového riešenia pre komplexný systém pre správu ambulancie.

Požadované znalosti:
- JavaScript
- Node.js
- PosgreSQL
- CouchDB
- Electron

Predchádzajúca prax je výhodou, ale nie podmienkou.

- možnosť pracovať na viacerých zaujímavých projektoch
- homeoffice
- kurzy anglického jazyka
- teambuildingové, kultúrne a športové podujatia

V prípade, že Vás táto pracovná pozícia zaujala, zašlite svoj životopis na adresu m.beran@kkmbfin.sk.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov spoločnosťou KKMBfin s.r.o. v súlade so zákonom 122/2013 Z.z.

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Materiály uchádzačov, ktorých neoslovíme budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.11.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, proaktívnosť a tímová spolupráca

Spoločnosť KKMBfin s.r.o. sa zameriava na tvorbu softvéru na mieru pre konkrétnych klientov.

Karpatské námestie 10A
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Beran
E-mail: poslať životopis
ID: 3147369   Dátum zverejnenia: 6.10.2017