Barista/-ka

KKM Service s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
29.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
650 brutto + variabilná zložka podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej samoobsluhy hľadáme ľudí, ktorých baví prinášať radosť ostatným. Ponúkame aj očakávame férový prístup za jasne dohodnutých podmienok.
Nemusíš byť profesionál a ani nezáleží na veku, stačí, že budeš chcieť a bude ťa to baviť.

Náplňou práce je príprava kávy a kávových nápojov. Ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených.
Prinášanie pridanej hodnoty pre zákazníka v podobe úsmevu.

- mesačný budget na využitie na našej prevádzke
- školenia
- podpora zo strany vedenia v osobnostnom rozvoji

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Moods bakery & coffee pôsobí na trhu od roku 2013. Zameriava sa na kávu a kávové nápoje, bakery business a podávanie teplých raňajok. Momentálne prevádzkujeme i jednu modernú a nadčasovú prevádzku na Košickej 49.
ID: 3623749  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 brutto + variabilná zložka podľa skúseností