Reagujte bez životopisu

Raňajkový kuchár

KKM Service s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
800 - 1 100 EUR/mesiacod 800 brutto + variabilná zložka podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej samoobsluhy hľadáme ľudí, ktorých baví prinášať radosť ostatným. Ponúkame aj očakávame férový prístup za jasne dohodnutých podmienok.

Náplňou práce je príprava teplých raňajok, studenej plnenej produkcie a chlebíčkov.
Ďalšou náplňou sú práce spojené s objednaním tovaru, čistotou na prevádzke, čistota zvereného úseku.

Hľadáme človeka, čo bude dobrou náladou prispievať k celkovej atmosfére prevádzky.

- mesačný budget na využitie na našej prevádzke
- školenia
- podpora zo strany vedenia v osobnostnom rozvoji

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Moods bakery & coffee pôsobí na trhu od roku 2013. Zameriava sa na kávu a kávové nápoje, bakery business a podávanie teplých raňajok. Momentálne prevádzkujeme i jednu modernú a nadčasovú prevádzku na Košickej 49.
ID: 3577438  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiacod 800 brutto + variabilná zložka podľa skúseností