Servisný technik klimatizačných a chladiacich zariadení

KKG NEMEC SK, s. r. o.

Miesto práce
Tŕňová, 6, 82104, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obhliadky a preventívne servisné prehliadky klimatizačných a chladiacich zariadení
- diagnostika porúch a opravy klimatizačných a chladiacich zariadení
- spravovanie podkladov o vykonaných prácach, ostatná súvisiaca administratívna činnosť
- vedenie služobného vozidla
- komunikácia so zákazníkom

- zaujímavé finančné ohodnotenie + bonusy
- zázemie stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- možnosť osobného rastu a odborného vzdelávania
- preplatenie nákladov na vzdelávanie a certifikáciu
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- služobný mobilný telefón, služobné vozidlo

Hľadáme nových kolegov na servisné oddelenie. Mť Hľadáme ľudí, ktorí majú záujem pracovať v oblasti klimatizačnej a chladiacej techniky, ktorí sa chcú učiť a poctivo pracovať. Ponúkame zaškolenie a dlhodobú prax, preplácame náklady na certifikáciu technikov. Naši zákazníci nás uznávajú hlavne pre náš ústretový prístup a vysokú kvalitu práce našich zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, chladiarenské

Vodičský preukaz

B

- kvalitná práca a spoľahlivosť
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie u zákazníka
- samostatnosť pri práci
- elektrotechnické osvedčenie podľa vyhl. č. 508/2009 Z.z. - min. §21
- prax v odbore výhodou

Naša spoločnosť sa zaoberá klimatizačnou a chladiarenskou technikou a to od projektu, cez realizáciu až po záručný a pozáručný servis. Našim zámerom je tiež zákazníkom dokázať, že odbornou inštaláciou a pravidelnými servisnými prehliadkami sa predíde následným zdĺhavým a finančne náročným opravám. Viac informácie nájdete na stránke http://www.kkg-klimatizacie.sk/.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1296843  Dátum zverejnenia: 2.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou