Logo KK - SOLARTECH s. r. o.

Robotník - Montážnik

KK - SOLARTECH s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
13 - 15 EUR/hod.Ide o zákazkovú prácu s platom 13-15eur na hodinu podľa zručností a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma KK-SOLARTECH s.r.o. hľadá šikovných montážnikov do svojho tímu na kompletnú realizáciu fotovoltaických elektrárni.
V prípade záujmu prosíme zaslať CV s fotkou na mail: [email protected].

Cesta a ubytovanie sú vždy vopred zabezpečené firmou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Technické myslenie, zručnosť, spoľahlivosť. Jazyk nie je podmienkou.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa montážou solárnych fotovoltaických zariadení s dlhoročnými skúsenosťami. Poskytujeme montážne služby pre pozemné a strešné fotovoltaické elektrárne zahraničným klientom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Marek Duchoň
Tel.: +421903213747
E-mail: poslať životopis
ID: 4751137  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13 EUR/hod.