Farmaceutický laborant-Poprad

KK - INVEST, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 250 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od skúseností uchádzača + príplatky za nadčas, víkendy, prémie,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nám a pomáhajte spolu s nami - PROFESIONÁLNE, ODBORNE a ĽUDSKY.

Do novej lekárne situovanej v Poprade prijmeme farmaceutického laboranta, ktorého náplňou práce bude:

• expedovať doplnkový sortiment
• konzultovať s klientom jeho požiadavky
• retaxovať recepty
• ponúkať doplnkový sortiment
• vydávať lieky neviazané na recepty
• sledovať zásady správnej lekárenskej praxe

Dôležitá informácia: Franchisingový podnik - lekáreň je prevádzkovaná samostatne, na vlastný účet, na základe udeleného Franchisingu

• ponúkame ústretový prístup pri nastavovaní pracovných zmien
• práca v príjemnom kolektíve s rodinnou atmosférou
• možnosť využívať zamestnanecké zľavy v lekárni
• odborné školenia
• zaujímavé motivačné súťaže
• Multisport karta
• poskytneme Vám pracovný odev a obuv
• poskytneme Vám náborový príspevok, ak nám odporučíte nového kolegu
• naše lekárne sú situované v modernom prostredí obchodných centier

Ste absolvent? Nevadí... V našich lekárňach dávame priestor nielen skúsením zamestnancom ale aj čerstvým absolventom.

Ak sme si získali Vašu pozornosť, neváhajte nám poslať Váš životopis. Všetky životopisy budú starostlivo zvážené . Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

farmaceutický laborant

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dobré komunikačné schopnosti
• proaktívny prístup ku klientovi
• tímový hráč
• flexibilita a schopnosť vedieť reagovať na zmeny
• záujem o odborné vzdelávanie
• a najdôležitejšia ingrediencia - ľudskosť a empatia

verejná lekáreň

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4549986  Dátum zverejnenia: 25.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac