Manipulant vo výrobe s VZV - Mzda od 1000€, práca iba na 2 zmeny.

KJG a. s.

Miesto práce
Malinovského, Čachtice
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiac+ inflačný príplatok a zvýšenie platu po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obsluha vysokozdvižných, paletových vozíkov a zdvíhacích zariadení
* vykládka a nakládka tovaru na základe nakládkových listov a objednávok
* vychystávanie a zásobovanie výroby hutným a baliacim materiálom
* označovanie a balenie paliet, hotových výrobkov podľa baliacich predpisov
* pracovná doba na 2 zmeny (striedavo - týždenný cyklus): ranná 6:00-14:00 / poobedná 14:00-22:00

* práca v stabilnej slovenskej spoločnosti
* perspektíva dlhodobého zamestnania na trvalý pracovný pomer
* vynikajúce platové ohodnotenie
* čisté, bezprašné a nehlučné prostredie
* stravovanie v jedálni priamo v priestoroch spoločnosti len za 0,67€
* zabezpečený pitný režim
* autobusová zastávka priamo pred firmou

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe poslaných životopisov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

* oprávnenie na VZV
* výhodou žeriavnicky preukaz / viazač bremien
* dochvíľnosť
* ochotný prístup
* príjemné vystupovanie
* samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť

Spoločnosť KJG a.s. patrí medzi lídrov vo výrobe odkvapového systému a strešnej krytiny na Slovensku a v Čechách.
Firma spracúva suroviny ako pozinkovaný plech, pozinkovaný plech lakovaný, hliníkový plech, hliníkový plech lakovaný, titánzinkový plech, medený plech i nerezový plech.
Viac informácií o nás nájdete na www.kjg.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4371271  Dátum zverejnenia: 1.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac