Referent/ka logistiky - KJG Čachtice

KJG a. s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Dohodou
od 900€ brutto (prípadná dohoda na základe doterajšej praxe) + prehodnotenie po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie a koordinovanie tuzemských a medzinárodných prepráv - tvorba objednávok
- komunikácia so skladom, obchodným oddelením a zákazníkmi týkajúca sa logistiky
- komunikovanie s vodičmi, poskytovanie inštrukcií, operatívne riešenie problémov
- objednávanie servisov
- pripravovanie prepravných dokumentov, spracovávanie podkladov pre zúčtovanie špedícií
- administratíva spojená s kontrolou faktúr, vytvárania formulárov, protokolov
- príprava reportov, štatistík, dokladov k poistným udalostiam a faktúram

- zázemie stabilnej európskej firmy
- nadštandardné pracovné prostredie
- séria odborných školení
- vynikajúce platové ohodnotenie

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, využite túto príležitosť a neváhajte svoju žiadosť spolu s profesným životopisom zaslať prostredníctvom portálu Profesie po kliknutí na odkaz „Poslať životopis“
Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na obdobnej pozícií vítaná
- organizačné schopnosti
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- precíznosť, zmysel pre detail
- ochota na sebe pracovať
- nemecký, anglický jazyk vítaný

Spoločnosť KJG a.s. patrí medzi lídrov vo výrobe odkvapového systému a strešnej krytiny na Slovensku a v Čechách.
Firma spracúva suroviny ako pozinkovaný plech, pozinkovaný plech lakovaný, hliníkový plech, hliníkový plech lakovaný, titánzinkový plech, medený plech i nerezový plech.
Viac informácií o nás nájdete na www.kjg.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3467744  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ brutto (prípadná dohoda na základe doterajšej praxe) + prehodnotenie po skúšobnej dobe