Referent logistiky - KJG Bratislava

KJG a. s.

Miesto práce
Rybničná 49, Bratislava - Vajnory, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Špecifikované na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- zabezpečenie expedície tovaru
- dispečing rozvozov
- starostlivosť o stav skladových zásob v programe – tvorba analýz, požiadaviek na zlepšenie, kontrola výsledkov
- príprava reportov oddelenia
- návrh, optimalizácia a implementácia procesov v logistike
- komunikácia s centrálnym skladom
- komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi
- objednávanie obchodného tovaru
- spolupráca s ostanými oddeleniami

- zázemie stabilnej európskej firmy
- nadštandardné pracovné prostredie v novootvorenom business centre
- séria odborných školení
- vynikajúce platové ohodnotenie

Ak sa chcete zaradiť do nášho kolektívu a spĺňate požiadavky uvedené v inzeráte, využite túto príležitosť a neváhajte svoju žiadosť spolu s profesným životopisom zaslať prostredníctvom portálu Profesie po kliknutí na odkaz „Poslať životopis“
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v odbore
- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- analytické myslenie
- ochota na sebe pracovať

Spoločnosť KJG a.s. patrí medzi lídrov vo výrobe odkvapového systému a strešnej krytiny na Slovensku a v Čechách.
Firma spracúva suroviny ako pozinkovaný plech, pozinkovaný plech lakovaný, hliníkový plech, hliníkový plech lakovaný, titánzinkový plech, medený plech i nerezový plech.
Viac informácií o nás nájdete na www.kjg.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2766543  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Špecifikované na osobnom pohovore