Obchodno-technický zástupca

Kjellberg Trading s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.02.2023
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj zváracej techniky a príslušenstva, brúsnych materiálov, ochranných pomôcok
akvizičná činnosť smerujúca k získaniu nových zákazníkov
vedenie obchodných rokovaní
udržiavanie obchodných kontaktov s existujúcimi zákazníkmi
podieľanie sa na tvorbe obchodnej stratégie v regióne
kompletná starostlivosť o trh v danom regióne

služobné auto, mobilný telefón, notebook - možnosť používať aj na súkromné účely
flexibilný pracovný čas
k základnému platu zaujímavá provízia z predaja

Životopis s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielať na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske a technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

prax na pozícii obchodného zástupcu podmienkou
bezúhonnosť
slušné vystupovanie
obchodné a technické zručnosti v uvedenej oblasti vítané

Sme medzinárodná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom zváracej techniky, plazmovej techniky a príslušenstva.
Zastupujeme popredné medzinárodné spoločnosti na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1519265  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac