Skladník v Bratislave - 1 smena

kiWision, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 17b, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.5.2024
1 000 - 1 200 EUR/mesiacKoncoročný bonus (december, 13.plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Babyknihy tímu hľadáme skladníka, ktorý bude mať na starosti najmä príjem tovaru do priestorov skladu:
- Kontrola došlého tovaru podľa dodacích listov (kompletný a nepoškodený tovar)
- Skenovanie produktov pri príjme na sklad
- Umiestnenie produktov do priestorov skladu (precízne, tak aby nedošlo k poškodeniu tovaru pri skladovaní)
- Optimalizácia uloženia tovaru na skladových pozíciach
- Udržiavanie poriadku

Skladník má v Babyknihy taktiež na starosti rozvoz objednávok pre veľkoobchodných odberateľov v Bratislave a odvoz balíkov na poštu.
A keď bude treba, podá pomocnú ruku kolegom pri balení tovaru.
Podmienkou je, aby bol záujemca aktívny vodič (kategória B - osobné vozidlo) a vie pracovať s VZV (Nie je podmienkou, ale je veľkou výhodou. S obnovou osvedčenia vieme taktiež pomôcť).
Pošli nám svoj životopis. My sa s tebou spojíme a preberieme možnosti práce u nás.

- Práca v priateľskom a pohodovom kolektíve
- Hlavný pracovný pomer
- Práca na jednu smenu, 7.30 - 16.00
- Bonus (13. plat)
- Preplácané nadčasy (nadčasujeme iba počas vianočnej sezóny ak si to situácia vyžaduje)
- Príspevok na stravu (možnoť si vybrať Eurá alebo stravné lísky)
- Nákup tovarov so zamestnaneckou zľavou
- Stabilná, etablovaná spoločnosť, ktorá je lídrom v detskom segmente

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám Tvoj životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Veľkoobchod, Maloobchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1-3 roky

Počet rokov praxe

1

- Chuť pracovať, flexibilita
- Pozitívny prístup
- Vedieť chytiť krabicu do ruky
- Zodpovednosť
- Spoľahlivosť
- Precíznosť
- Zmysel pre poriadok
- Časová flexibilita
- Ochota vzájomne si v kolektíve pomôcť
- Platný vodičský preukaz B (je nutnosť)
- Prax vo vedení VZV (je nutnosť)
- Samostatnosť, zodpovednosť a dochvíľnosť
- Bezúhonnosť

Spoločnosť kiWision, s.r.o. bola založená v roku 2012 a rýchlo sa zaradila na pozíciu lídra na trhu s detskými hračkami a knihami na Slovensku. Svoje pôsobenie rozšírila v rámci Európy.

Špecializujeme sa na rozvoj detí, s tým, že naším prvotným poslaním pri založení spoločnosti bolo, aby si každé dieťa už od útleho veku vytvorilo vzťah ku knihe.

Sme stabilný hráč na trhu a rastieme každý rok. To nám dáva výbornú pozíciu aby sme boli silným partnerom.

Pošli nám svoj životopis!

Kontakt

Kontaktná osoba: Erik Schoweisner
E-mail: poslať životopis
ID: 4735154  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac