Skladník a Expedient v Bratislave na jednu smenu (1200 EUR + Bonus)

kiWision, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 200 EUR/mesiac1 200 EUR/mesiac brutto základná mzda +100 EUR bonus (výkonnostná zložka) + preplatenie nadnadčasov + Finančný príspevok na stravné + Firemné akcie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu skladníka.
- Rád pracuješ v sklade?
- Nemáš problém s paleťákom a vieš aj chytiť krabicu do ruky?
- Vieš kliknúť do počítača keď treba?
- Máš rád mladý a príjemný kolektív?
- Rád zlepšuješ procesy okolo seba a sám sa nebojíš zmien?
...ak áno, hľadáme práve Teba. Všetko potrebné Ti ukážeme a so zaškolením Ti pomôžeme.

Oceníme Tvoj zápal a nadšenie z dobre vykonanej práce, zmysel pre spoľahlivosť, výdrž a udržiavanie poriadku v sklade.

Je výhodou, ale nie podmienkou ak si aktívny vodič (kategória B - osobné vozidlo) a vieš pracovať s VZV (s osvedčením vieme pomôcť).

Pošli nám svoj životopis. My sa s tebou spojíme a preberieme možnosti práce u nás.

- Práca v mladom a dynamickom kolektíve
- Hlavný pracovný pomer
- Práca na jednu smenu
- Bonus (13. plat)
- Preplácané nadčasy
- Príspevok na stravu (možnoť si vybrať Eurá alebo stravné lísky)
- Spoločnosť je líder vo svojom segmente
- Stabilná, etablovaná spoločnosť

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám Tvoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Veľkoobchod, Maloobchod

Vodičský preukaz

B

- Chuť pracovať, flexibilita
- Vedieť chytiť krabicu do ruky
- Zodpovednosť
- Spoľahlivosť
- Časová flexibilita
- Ochota vzájomne si v kolektíve pomôcť
- Platný vodičský preukaz B (je výhoda, nie nutnosť)
- Prax vo vedení VZV (je výhoda, nie nutnosť)
- Samostatnosť, zodpovednosti a dochvíľnosť
- Bezúhonnosť

Spoločnosť kiWision, s.r.o. bola založená v roku 2012 a rýchlo sa zaradila na pozíciu lídra na trhu s detskými hračkami a knihami na Slovensku. Svoje pôsobenie rozšírila v rámci Európy.

Špecializujeme sa na rozvoj detí, s tým, že naším prvotným poslaním pri založení spoločnosti bolo, aby si každé dieťa už od útleho veku vytvorilo vzťah ku knihe.

Sme stabilný hráč na trhu a rastieme každý rok. To nám dáva výbornú pozíciu aby sme boli silným partnerom.

Pošli nám svoj životopis!
ID: 4584530  Dátum zverejnenia: 22.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac