Montážny pracovník/pracovníčka

KIWA sk, s.r.o.

Miesto práce
Jakuba Haška 1, Nitra-Horné Krškany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac700 EUR + mesačný bonus 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a príprava dielcov pre montáž
- montáž zostáv podľa predpísaného pracovného postupu
- zodpovednosť za plnenie stanovených výkonov a dodržiavanie kvality
- obsluha strojov a zariadení podľa technologickej dokumentácie

- práca v stabilnej slovenskej elektrotechnickej firme
- jednozmenná prevádzka od 6:30 do 15:00, možnosť nadčasov
- peňažná záloha na stravu formou prevodu na účet
- odmeny, 13. plat, v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky. Následne sa uskutoční pracovný pohovor na základe vzájomnej dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

prax v elektrotechnickom odbore výhodou

manuálna zručnosť
spoľahlivosť
pracovitosť
flexibilnosť

Elektrotechnická firma s dlhodobou pôsobnosťou vo vývoji a výrobe prepäťových ochrán. Sortiment na www.kiwa.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4351691  Dátum zverejnenia: 21.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac