Logo KITCHEN TRADE s.r.o.

Obchodný predajca, dizajnér

KITCHEN TRADE s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 34, Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 750 EUR/mesiacNástupný plat 750€, po zaučení + % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba cenových ponúk, vytváranie 3D návrhov a technických výkresov, komunikácia so zákazníkmi, práca so vzorkovníkmi, príprava podkladov pre výrobu, tvorba príspevkov na sociálne siete, správa sociálnych sietí a web stránky.

Prácu by ste vykonávali v kancelárii/showroome v centre HC. Na tomto mieste sídlime od roku 2009, firma je plne zabehnutá. Hľadáme zodpovedného človeka s chuťou tvoriť a pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nábytkárstvo, stavebníctvo, obchod, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax nie je potrebná, v odbore Vás zaučíme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, flexibilita, kreativita, zmysel pre detail, zodpovednosť, tímová spolupráca, technické myslenie, samostatnosť, sebareflexia, ovládanie aspoň jedného grafického programu je výhodou

Spoločnosť sa špecializuje hlavne na výrobu, predaj a montáž kuchynských liniek, vstavaných skríň, kancelárskeho nábytku, spální, detských izieb a podobne.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jozef Krausko
Tel.: +421917804770
E-mail: poslať životopis
ID: 4837683  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac