IT Tester - Dlhodobá brigáda pre študenta VŠ

Kistler Bratislava, s.r.o.

Miesto práce: Bratislava V, Bratislava
Termín nástupu: asap
Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mzda: 6,50 EUR/ hodina Zmluva: Dohoda o brigádnickej práci študenta
Hľadáme šikovného IT študenta na dlhodobú spoluprácu počas VŠ štúdia, ktorý chce zažiť reálny projekt a ktorého láka TESTING v celej jeho komplexnosti.

Chceš pretaviť tvoje teoretické znalosti zo školy do praktického života a začať svoju kariéru v IT? Chceš zažiť celý životný cyklus vývoja reálneho produktu? Nechceš byť izolovaný od tímu, ale chceš byť jeho plnohodnotou súčasťou? Láka ťa spolupracovať so seniornými testermi, ktorí ťa nasmeruju pri zdolávaní výziev v testingu? Tak sa pridaj k nám!

Ak do toho chceš ísť s nami, budeš:

•    testovať softvér na precízne meranie fyzikálnych veličín a spracovanie nameraných dát
•    vytvárať a spúšťať manuálne a automatizované testy (Robot Framework)
•    spolupracovať na úprave a optimalizácii existujúcich knižníc a skriptov (Python, Bash)
•    mať možnosť spoznať najnovšie technológie a postupy vývoja a testovania softvéru

Postupne možeš byť zahrnutý aj do:

•    vytvárania a rozširovania automatizovaných systémových a integračných testov
•    optimalizácie a vylepšovania testovacej infraštruktúry

•    Flexibilný pracovný čas
•    Stravné lístky - 4,30 EUR plne hradené zamestnávateľom (za odpracované aspoň 4 hodiny denne)
•    Interné technologické školenia a tréningy, firemná knižnica
•    Teambuildingy
•    Čerstvé ovocie, chill-out zóna, joga
•    Elektronický "standup desk"
•    Agilný prístup k vývoju softvéru
•    Práca v medzinárodnom tíme
•    Kariérny rast, možnosť pracovať po štúdiu na plný úväzok

Prioritne budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí najviac zodpovedajú požiadavkam na dané pracovné miesto. Pohovory budú online. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Bash - Základy
Python - Základy

•    Spolupráca na 1 rok, príp. 2 roky počas tvojho štúdia VŠ - štatút študenta podmienkou
•    Ideálne študent 3. alebo 4. ročníka VŠ technického alebo podobného zamerania
•    Windows/Linux - mierne pokročilý
•    Znalosť programovacích jazykov výhodou
•    HW skúsenosti výhodou
•    Anglický jazyk – mierne pokročilý
•    MS Office – mierne pokročilý
•    Schopnosť pracovať v tíme
•    Samostatnosť a zodpovednosť
•    Pozitívny a aktívny prístup k práci
•    Flexibilita a ochota sa vzdelávať
ID: 4061591  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.