Projektový manažér pre koordináciu rozvojových projektov

KIRA n.o.

Miesto práce
Starohájska 10, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinuje internú finančnú Schému pomoci pre oblastné organizácie cestovného ruchu v Trnavskom kraji - výber, medializáciu, administráciu, vyúčtovanie rozvojových zámerov v cestovnom ruchu,

- buduje a udržiava vzťahy s výkonnými riaditeľmi oblastných organizácií cestovného ruchu,

- zvoláva a administruje internú hodnotiacu komisiu pre výber rozvojových zámerov,

- podieľa sa na medializácii rozvojových zámerov,

- vyhľadáva a buduje medzinárodné partnerstvá v rozvojových témach KIRA,

- koordinuje prípravné práce na medzinárodných rozvojových projektoch,

- pripravuje podklady do žiadostí o financovanie pre medzinárodné projekty,

- zabezpečuje technickú projektovú podporu pre medzinárodné projekty.

-výmera dovolenky o 1 týždeň navyše
-pracovný pomer na dobu určitú - 1 rok s možným predĺžením na dobu neurčitú
- Multisport karta
- vzdelávacie, rozvojové a jazykové kurzy,
- zamestnanecký príspevok do III. piliera,
- možnosť výkonnostných odmien vo forme 13. a 14. platu
- ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii vítaná

- zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť

- komunikačné schopnosti

- organizačné schopnosti

- prax z retailového podnikania a marketingu rýchloobrátkového tovaru je výhodou

- vodičské oprávnenie skupiny B

Krajská inovačná rozvojová agentúra (KIRA, n. o. ) je nezisková organizácia založená najmä pre potrebu prípravy a implementácie inovačných a rozvojových projektov pre Trnavský samosprávny kraj. Bližšie informácie o projektoch agentúry: www.kira.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4783229  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac