Odborný referent špecialista

KIRA n.o.

Miesto práce
Starohájska 10, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1.400,- EUR, 2 x ročne výkonnostné odmeňovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• oboznámenie o možnostiach vzdelávania a zamestnania žiakov 7. až 9. ročníka ZŠ,
• prednášková a poradenská činnosť pri orientácii k správnej voľbe povolania pre žiakov a rodičov,
• propagačná a osvetová činnosť prostredníctvom webovej stránky a spravovanie webového sídla Talentcentra,
• poskytovanie individuálnych a skupinových konzultácií žiakom a zákonným zástupcom pri riešení správneho výberu strednej školy,
• zhromažďovanie informačného a metodického materiálu pre poradenskú prácu,
• organizácia a realizácia workshopov,
• príprava reportov a prezentácií pre nadriadeného,
• poskytovanie konzultačnej a informačnej podpory pedagogickým zamestnancom a výchovným poradcom a ostatným inštitúciám zameraných na vzdelávanie,
• spracovanie štatistík,
• montáž, inštalácia a sprevádzkovanie novej IT techniky (basic)
• údržba a administrácia dodanej techniky a technológie,
• schopnosť ovládať hlavné počítačové aplikácie na prácu s textom, výpočtovými tabuľkami, databázami, schopnosť efektívne spracovávať informácie a bezpečne používať internet a elektronické médiá.

- výmera dovolenky o týždeň navyše,
- 1 deň plateného voľna/kvartál,
- pracovný pomer na dobu určitú - 1 rok s možným predĺžením na dobu neurčitú,
- zamestnanecký príspevok do III. piliera

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť o prijatie do zamestnania,
• profesijný štruktúrovaný životopis,
• motivačný list,
• kópia dokladu o ukončení štúdia (diplom),
• čestné vyhlásenie o pravdivosti údajov uvádzaných v žiadosti a v životopise.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Kvalifikačné predpoklady:
• vysokoškolské vzdelanie I. stupňa respektíve ekvivalentné vzdelanie zo zahraničia,
• masmediálne, pedagogické vzdelanie výhodou,
• prax so vzdelávaním detí a mládeže alebo dospelých výhodou,
• skúsenosť s vystupovaním pred ľuďmi,
• skúsenosti s tvorbou odborných textov.

Iné kritéria a požiadavky:
• pozitívne myslenie,
• empatia, flexibilita, trpezlivosť, asertivita,
• komunikatívnosť , príjemné vystupovanie,
• prezentačné zručnosti,
• ochota pracovať v kolektíve,
• schopnosť improvizácie,
• samostatnosť,
• technická zručnosť,
• organizačná schopnosť,
• občianska a morálna bezúhonnosť̌,
• odolnosť voči stresu.

Krajská inovačná rozvojová agentúra (KIRA, n. o. ) je nezisková organizácia založená najmä pre potrebu prípravy a implementácie inovačných a rozvojových projektov pre Trnavský samosprávny kraj. Bližšie informácie o projektoch agentúry: www.kira.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4436102  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac